Шукати в цьому блозі

пʼятниця, 8 червня 2018 р.

День і ніч, або інь та янь нашого світосприйняття

Переважна більшість людей звикла сприймати все у цьому світі як ніч і день, забуваючи при цьому, що існує ще ранок і вечір.

Ці два перехідні стани можуть тривати в Природі, кілька хвилин, або ж кілька годин.

В організаційній площині, де виміром є час доби, можна сказати, що:
- ніч - це час від 21:00 до 06:00,
- ранок - це час від 06:00 до 09:00,
- день - це час від 09:00 до 18:00,
- вечір - це час від 18:00 до 21:00

Є інша версія, коли кожна пора дня рівна шести годинам. Тоді:
- ніч: :22:00-04:00,
- ранок: 04:00-10:00,
- день: 10:00-16:00
- вечір: 16:00-22:00.

Якщо ж сприймати день як час від першого промінчики Сонця до зникнення його останнього промінця, то неможливо встановити стале значення в часовому вимірі як для дня, так і для ночі.

Люди спрощують собі життя і домовляються про визнання параметрів тих чи інших явищ як сталих величин для зручності організації своєї діяльності.

Природні алгоритми біологічної активності людей можуть тоді входити в конфлікт з організаційними алгоритмами людської діяльності.

Це призводить, зрештою до зношування людського організму і скорочення часу його функціонування. І тоді ресурсний запас організму 168 років активного життя перетворюється в 84 роки фактичного життя людини.

Як на мене, шестигодинний цикл  є більш природнім і правильним.

Окремо є сенс поговорити про те, яка діяльність людини більш природня для кожного часу доби.

І окремої публікації заслуговують сутінки...  Перехідний стан, час панування тіней, час, коли нам найважче зосередити свою увагу... Час перезавантаження Матриці, або ж час, коли на полювання на дорогах виходить Смерть.... Час медитації і молитви, очікування просвітлення чи спокою....

Немає коментарів:

Дописати коментар

НАША БОРОТЬБА

В боях з російськими загарбниками завершила своє формування новітня  Українська Нація. Український народ, разом з іншими народам...